Architektonický ateliér architekton s.r.o.


Architekti a projektanti Martin, Žilina

Vitajte na našich stránkach. Sme tím architektov a projektantov navrhujúci originálne a kreatívne riešenia, ktoré sú zároveň funkčné a praktické pre Váš interiér aj exteriér. Projekty vytvárame od najmenších po najväčšie podľa Vašich individuálnych potrieb. Naše služby využívajú firmy aj súkromné osoby po celom Slovensku, najmä však z okolia Žilinského kraja, miest Martin a Žilina.

Odovzdaná práca a množstvo pozitívnych referencií je našou najlepšou vizitkou. Kompletné služby v našej ponuke dokáže ponúknuť len málo konkurenčných ateliérov. Hlavnou prioritou nášho architektonického ateliéru je spokojný zákazník.

Ako architekti sa zameriavame najmä na tieto oblasti:

Rodinné domyInteriéry, Drevodomy, Stavby, Urbanizmus

Môžete využiť aj širokú škálu našich poradenských služieb. Vieme Vám pomôcť aj pri výbere pozemku a kúpe nehnuteľnosti. Pred vypracovaním projektu urobíme architektonickú štúdiu. Pokračujeme návrhom a v mnohých prípadoch aj samotnou realizáciou. Môžete si ušetriť Váš čas a my vybavíme za Vás všetky potrebné povolenia a dotiahneme projekt až do úspešnej realizácie.

Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás!

Pozývame Vás ku nám na stretnutie pri šálke dobrej kávy. Nezáväzne sa porozprávame o Vašej predstave a ponúkneme Vám kreatívne riešenia nášho ateliéru.


VOLAJTE

Počas pracovných dní na naše telefónne číslo

PÍŠTE

Pošlite nám email s Vašou otázkou alebo dopytom

KANCELÁRIA

Nájdete nás na Komenského 19, 036 01 Martin